Telefon : 0532 598 49 66 - 0542 598 49 66

«

»

May 12

Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?

Tükenmez kalem, günlük hayatın en çok kullanılan eşyalarından biridir. Hal böyle olunca da, tükenmez kalem lekelerini her yerde görmek mümkün hale gelmiştir. Oldukça zor gibi görünen bu lekeyi çıkartabilmek için, yapacağınız ufak adımlar bulunur. Özellikle halılarda sıkça görebileceğiniz bu lekeler için, tükenmez kalem lekesini çıkarma yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Tükenmez Kalem Lekesini Çıkarmak İçin Yapılacaklar:

Tükenmez kalem lekesi, kısa süreler içinde müdahale etmeniz gereken leke çeşitleri arasındadır. Özellikle bu leke daha yeniyken yapılan müdahalelerde, daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Tükenmez kalem lekesi nasıl çıkarılır diye merak edenler, lekenin ne zaman oluştuğuna dikkat ederek işlemi başlatabilirler. Eğer yeni oluşmuş bir lekeyse bunu kuru bir bez yardımıyla giderebilirsiniz. Aynı zamanda kâğıt havluyu kullanarak lekenin emilmesini sağlayabilirsiniz. Daha sonra kaliteli bir deterjan ve su kullanarak, bu karışımı bez yardımıyla yavaşça bastırmaya başlayın. Tabi bu işlemi yaparken ovmak yerine hafifçe bastırmanız gerekecektir. Eğer ovarsanız lekenin daha çok bulaşmasına neden olabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra, ılık suyla halıyı durulamanız yeterlidir. Bunun için oldukça az bir su kullanmanız tavsiye edilir. Çünkü çok fazla suyla halıyı duruladığınızda, lekeler halının diğer tarafına da geçebilecektir. Bu işlemi yaptıktan sonra da, bir kâğıt havlu alarak halının üstüne hafifçe basmaya başlamalısınız. Tüm bu işlemler yeterli olmadıysa ve halen halının üzerinde lekeler görüyorsanız, işi bir profesyonele bırakmanın zamanı gelmiş demektir. Halı temizliği için en iyi adres olan Adanam Halı Yıkama, halılarınızdaki her türlü tükenmez kalem ve diğer lekeleri çıkartmak için özel yöntemleri kullanır. Böylelikle halılarınızın durumunu kara kara düşünmenizi gerektirecek sorunlar yaşamazsınız.

Lekeler İçin En İyi Halı Temizliği:

Bu tarz lekeler günlük olarak çok fazla rastladığınız şeylerse, artık bunları düşünmek zorunda değilsiniz. Sizler için en uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti veren Adanam Halı Yıkama, lekeleri çıkartmak için en kesin çözüm olarak bilinir. Böylelikle halılara yapışan kirler ve zor lekeler tarihe karışmış olacaktır. Çok korktuğunuz yağ gibi sorunları da bu kaliteye güvenerek, anında geride bırakabilirsiniz.

Güvenilir Halı Temizliği

Kadınların en çok sorun haline getirdiği konulardan biri halılardır. Halıların diğer eşyalar gibi sürekli olarak temiz tutulmasına imkan yoktur. Oldukça zorlu bir işlem olan halı temizliği, sürekli ertelenen bir sıkıntıya dönüşebilir. Bunu ortadan kaldırmak için hizmet vermekte olan Adanam Halı Yıkama, güvenilir ve hızlı halı yıkamanın adresi olmuş durumdadır.

Halı Temizliği Nasıl Yapılır?

En iyi şekilde halı yıkama işlemini başlatmak için, Adanam Halı Yıkama ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Sizin onayınızdan sonra evlerinizden alınan halılar, halı yıkama yerine getirilecektir. Modern halı yıkama makineleriyle yıkanan halılar, yine aynı teknikler yardımıyla kurutulmaya bırakılır. Halıya özel olarak kullanılan halı şampuanları, halınızın içine sinmiş tüm tozu ve kiri anında atar. Böylelikle yıkanan halılarınızın üzerinde en ufak bir lekeyi görmeniz mümkün olmayacaktır. Yine kendi yapacağınız kurutma teknikleri halıların daha çok tozlanmasına neden olabilecek şeyler arasındadır. Ama Halı Yıkama firmamız sayesinde, halıların tozdan arınarak kurutulması sağlanır. Bu da halıyı kurutmak isterken, daha çok tozlandırdığınız günlerin artık çok geride kalmasını sağlamıştır. Kısa zamanlar içinde kurutulan halılar, teslim günü geldiğinde parfümlenerek özel ambalajlara sarılır. Böylelikle halının dıştan toz almasına engel olunarak, en temiz halinde sizlere ulaştırılması sağlanır. Araca yüklenen halılarınız tıpkı alındığı gibi dairenize kadar teslim edilir. Böylelikle halı taşıma gibi durumları da yaşamak zorunda kalmazsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Adana temizlik şirketleri