Telefon : 0532 598 49 66 - 0542 598 49 66

«

»

Nis 08

Halınızı Güvenle Emanet Edin

Halılar fark etmesek de gün içerisinde evde en çok kullandığımız eşyalardandır. Sürekli ve mecburi olarak üzerinde hareket halinde olmamız halıların kirlenmesine, tozlanmasına ve üzerinde lekeler oluşmasına sebep olmaktadır. Halı tiplerine ve özelliklerine göre kirlenme oranı değişiklik göstermektedir.Sert yapılı halılar kiri daha kısa sürede gösterir ve bu sebeple bazen evde kendi yöntemlerimizle temizleyerek geçirmeye çalışırız. Ne yazık ki çoğu zaman temizlendiğini zannetsek de kendi yöntemlerimiz başarısız kalır. Fakat diğer halıların tersine yumuşak yapılı halılar kiri içine hapseder ve gözle göremeyeceğimiz kadar derine saklar. Adana Halı Yıkama sizlere bu konuda profesyonel çözümler sunarak halılarınızı temiz bir şekilde evinize teslim ediyor.

HALINIZI GÜVENLE EMANET EDİN

Türlü türlü yöntemler deneyip ovalayarak geçiremediğiniz halı lekeleri için daha fazla çaba sarf etmeyin. Çünkü halı lekeleri çoğu zaman evde denediğiniz yöntemlerle çıkmayabilir. İnternetten araştırdığınız ya da başkalarından duyduğunuz leke çıkarma yöntemleri halınıza daha fazla zarar vermektedir. Adana Halı Yıkama Fiyatları halılarınıza tek bir zarar vermeden yıkayıp sizlerin memnuniyetini ve güler yüzünü kazanmaktadır.

Halı temizliğinin ne kadar önemli olduğundan bahsedecek olursak önemsenmeyen basit gibi görünen halı temizliği ciddi sağlık problemlerine yol açmaktadır. Firmamız halılarınızı büyük özenle temizlerken yıpranmasına izin vermeden, dokularını ve renklerini koruyarak işlemini yapar. Siz de halı temizliğine özen gösterin, temiz zannettiğiniz evinizde kir ve toz içinde yaşamınızı sürdürmeyin. Adana Halı Yıkama Firmaları donanımlı araçları ve uzman personelleri ile bir telefon kadar yakınınızda.

1 yorum

  1. Ayşe

    Harika hizmet, halılarım pırıl pırıl olmuş teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Adana temizlik şirketleri