Telefon : 0532 598 49 66 - 0542 598 49 66

«

»

May 26

En İyi Adana Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkamak çok zahmetli ve tecrübe gerektiren bir iştir. Halı yıkarken dikkat edilecek birçok farklı unsur bulunmaktadır. Halıda oluşacak her türlü lekede Adana halı yıkama firmaları arasında en uygun fiyatlara Özbilen Halı Yıkama olarak profesyonel şekilde halılarınızı yıkıyor, ücretsiz olarak adresinize teslim ediyoruz.. Ayrıca Adana’nın tüm noktalarına da hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler ise çok geniştir.

 

Halılar ve Yiyecek Lekeleri

 Halınıza bulaşacak olan çikolata lekesi için halıya ılık suyla ve ya ılık suya eklenmiş %5 amonyak ile tampon yapılmalıdır. Daha zor olan ketçap, hardal ve mayonez gibi yiyecekler için ise halı ılık ve %5 amonyak karıştırılmış su ile silinir. Ardından ise perkloretilen ile halı tekrar silinmelidir. Eğer hala iz var ise şampuan ile halı son bir kez daha silinmelidir. Kahve lekeleri için ise anında müdahale ederseniz şampuan ile lekeyi çıkartabilirsiniz. Eğer bu olumsuz sonuç verir ise amonyak ve ya ispirto ilave edikmiş ılık su ile de lekelerden kurtulmak mümkündür. Meyve lekeleri için ise ılık su yeterli olacaktır. Çay lekesi için ise leke kurumadan ılık su ile lekeye müdahale edilebilir. Eğer geç kalınmış ise ispirtolu ve ya amonyaklı ılık su ile leke geçirilebilir. Süt ve ya daha zor olan çikolatalı süt lekesi için ise halı onca şampuanlanmalı ardından ise amonyaklı ve ya beyaz ispirtolu ılık su ile tekrar silinmelidir. Eğer finalde leke kaldıysa tiner ile bu lekeler çıkartılabilir. Salça, tereyağı ve sos gibi lekelere ise anında tiner ile müdahale edilir ve ardından şampuan ile güzelce silinir. Eğer leke kalırsa amonyaklı ve ya ispirtolu su ile kalan lekeler de çıkartılır. Şurup, meyve suyu, reçel gibi yiyeceklerde ise ilk başta ılık su ile tampon yapılır. Eğer hala iz var ise perkloretilen ile müdahale edilmesi gerekmektedir. Yumurta lekelerinde ise amonyaklı ılık su ve ya ispirtolu ılık su ile tampon yapılmalıdır. Sonrasında ise şampuanlanarak temizlenmelidir.

Halılardan Alkol Lekesi Nasıl Çıkartılır?

                Halılarda bulunan alkol ve içki lekelerinin çıkarılması için önce halının şampuanlanması, ardından ise beyaz ispirto ile tampon yapılması gerekmektedir. Halıdan bira lekesinin çıkması için ise ılık suya %3 oranında beyaz ispirto eklenir ve halıya tampon yapılır. Şarap lekeleri için ise %50 su ve %50 sirke karışımından oluşan bir su ile lekelere müdahale edilmesi en doğrusudur. Adana halı yıkama firmaları içinde halı yıkama konusunda en uygun fiyatları Özbilen Halı Yıkamada bulacaksınız.

Ve Diğer Lekeler

                Halılarınızda olan ayakkabı boyası lekelerine ilk olarak tiner ile müdahale edilir. Ardından ise beyaz ispirto ile halı tekrar silinir ve en son olarak ise şampuan ile müdahale edilir. Plastik boya lekelerinden ise eğer leke kurumamış ise ılık su ile tampon yapılması yeterli olacaktır. Ama leke kurumuş ise profesyonel yardım gerekir. Siz en iyisi Özbilen Halı Yıkamaya gelin biz o lekeyi sizin için çıkartalım. Aynı şekilde yağlı boyalarda da bizim profesyonel ekibimizden yardım almanızı tavsiye ederiz. İlaç ve kozmetik ürünlerinin lekelerinde ise ilk olarak tiner ve ya perkloretilen ile müdahale edilmelidir. Ardından ise iz kalmış ise amonyak ve ya ispirto karıştırılmış ılık su ile silinip, en son olarak da şampuanlanması gerekmektedir.

En Uygunu Biziz

                Adana halı yıkama firmaları içerisinde en uygun fiyatlarla en hızlı hizmeti biz vermekteyiz. Özbilen Halı Yıkama olarak yukarıdaki ve daha birçok hizmetin en uygun fiyatlısını bizde bulacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Adana temizlik şirketleri