Telefon : 0532 598 49 66 - 0542 598 49 66

«

»

Nis 17

Çukurova Halı Yıkama

Adana Çukurova Halı Yıkama
Yıllardır müşterilerine Adana’da profesyonel hizmet veren halı yıkama firmamız, alanında uzman profesyonel kadrosu ile çukurova halı yıkama hizmeti sağlamaktadır.
Çağımızın gereksinimi karşılayan en üst teknoloji ürünü olan halı yıkama makinalarında halılarınızı yıkamaktayız.  %100 müşteri memnuniyet garantisi sunan fabrikamız, uzun seneler Adana Çukurova  halı yıkama sektöründe emin adımlarla faaliyetlerini sürdürmektedir. Adana Çukurova halı yıkama firmaları içerisinde müşterilerimiz tarafından en fazla tercih edilenler arasında olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Halılarınızı bizlere yıkatmanız doğrultusunda bu farkı sizde farkedeceksiniz.

Adana Halı Yıkama
Hepimizin bildiği üzere Adana, sıcak iklime sahip bir bölge olmakla birlikte, sıcak mevsimlerin yaşandığı bölgelerde halıların kirlenme oranı diğer şehirlere oranla daha fazladır. Sıcaklardan dolayı günboyu pencerelerimizin açık olması, evlerimize dışarıdan gelen tozlara maruz kalmasını ve halılarımızın kısa bir süre içerisinde kirlenmesine sebep olmaktadır. Şayet periyodik olarak doğru zaman ve koşullarda halılarınızı yıkatmaz iseniz ilerideki süreçte çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir.

Halılarınız Bitkisel Özlü Halı Yıkama Şampuanları ile Yıkanmaktadır
Her türlü halı cinsini( makina halısı, shaggy halı, el dokuma halısı, iran halısı, vs) büyük bir titizlikle yıkamaktayız. Bunun dışında battaniye yıkama , yorgan yıkama ve koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz.

Bize Danışmadan Halılarınızı Yıkatmayın
Telefonla bizlere ulaştığınız anda servisimiz yola çıkarak ücretsiz olarak kapınıza kadar gelir ve halılarınızı makbuz karşılığında sizlerden teslim alır, akabinde fabrikamıza getirilen halılar, cinslerine göre ayrıldıktan sonra toz çırpma makinamızda tozlarından arındırılır. Yıkama öncesinde havuzlarımızda yumuşatılan halılar, üzerlerindeki kir ve lekelerin yumuşaması sağlandıktan sonra halı yıkama makinasında temizlenme işlemini sağlar. Ardından halı kurutma makinemizde kurutulan halılar,uzman personelimiz tarafından  tekrar leke kontrol aşamsından geçirilerek son kez  incelenir ve ambalajlanarak en kısa süre içerisinde evinize teslim edilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Adana temizlik şirketleri