Telefon : 0532 598 49 66 - 0542 598 49 66

«

»

May 24

Çukurova Halı Yıkama Hizmetleri

Bayanların vaktini oldukça fazla alan halı yıkama işlemleri, artık günümüzde profesyonel olarak uygun fiyatlar dahilinde sunulmaktadır. Elbette ki ülkemizin pek çok bölgesinde halı yıkama merkezleri bulunsa da, firma seçimi oldukça önemlidir. Pek çok firma, sadece merkezlerde yıkama hizmeti veriyor. Fakat bunların birçoğu da elbette ki evlerinizden teslim alarak, yıkama işlemlerini uygulayıp, paketledikten sonra; evlerinize tekrar teslim etmektedir. Sizlere bu konuda hizmet veren bir firmadan bahsetmek gerekirse ‘’ Özbilen Halı Yıkama ‘’ firması hakkında şu bilgileri sunabiliriz.

Nerede hizmet veriyor?

Adana’ da hizmet verdiği bilgiler arasında olurken, tüm Adana bölgesinde müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır. Tüm ilçe ve semtlere teslimat hizmeti sunarken, Çukurova halı yıkama olarak da hizmet almanız mümkündür. İllerbankası civarında Güzelyalı’ da bulunan ‘’ Özbilen Halı Yıkama ‘’ kalite ve güven anlayışını barındıran bir çatı altında müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır.

Uygun fiyatlar dahilinde sunulan hizmetler arasında, yine halı yıkamanın yanı sıra, koltuk ve yorgan yıkama hizmetleri de bulunmaktadır. Elbette ki yıkama çeşitleri halılarınızı daha güvenli ve temiz olarak sizlere sunmaya yardımcı oluyor.

Halı cinsine uygun yöntem

Her halı, cinsine ve malzemelerine göre farklılık göstermektedir. Böylelikle kimi halıların dokuması hassas olurken, uygulanan yıkama yöntemi ve uygulanan malzeme çeşidi de farklı olması gerekmektedir. Böylelikle ilk olarak halıların analizi yapılarak, uygun yöntem tercih edilmesi gerekiyor. Sonrasında da uygulanacak olan halı yıkama temizlik ürünleri halılarınızı yıpranmadan, renk atmasından kurtararak, en temiz şekilde sizlere sunuyor.

Hizmet detayları

Halı yıkama işlemlerinde, müşterilerin en çok merak ettiği sorular arasında, ‘’ halılarım zarar görecek mi ‘’ sorusu yer almaktadır. Elbette ki bu durumda, firmamız yetkileri, hızlı ve güvenli bir şekilde halılarınızı evinizden teslim alarak, firma araçları ile güvenli bir şekilde merkezimize ulaştırmaktadır. Böylelikle yol da her hangi bir yıpranma ve zarar görmesi mümkün olmayacaktır. Sonrasında ise uygun yöntemler ile temizlik işlemleri gerçekleştirildikten sonra, doğru malzeme seçimi ile halılarınızın her hangi bir zarar görmesi mümkün değildir. Bu durumda firmamız yetkilileri ile görüşerek, gerektiği durumlarda sözleşmenizi de yapabilirsiniz. Sonrasında ise kuruma bölgesine alınarak, kuruma işlemi uygulandıktan sonra da, son olarak bir leke kontrolü yapılarak, paketleme noktasına alınıyor. Güvenli ve özel bir şekilde paketlendikten sonra da ev adreslerinize ya da belirttiğiniz adreslere teslim edilmesi adına firma araçlarımıza yükleniyor. Belirtilen tarih ve saatte teslimat işlemi gerçekleştirilirken, her hangi bir zarar ile karşılaşmadan sizlere teslim ediliyor.

Fiyatlar hakkında

Fiyatlar, halıların cinsine, ebatlarına ve çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Eğer ki halılarınız, maddi değeri yüksek ve hassas dokuma ise bu durumda kullanılacak olan temizlik ürünleri farklı olabildiğinden, fiyatların da değişiklik göstermesi mümkün oluyor. Fiyatlar hakkında en doğru ve net bilgi Çukurova halı yıkama firması tarafından sizlere sunulacak olurken, ilk olarak halılarınızın toplam ölçüsünü bizlere bildirebilirsiniz. Metrekare hesabı olarak halılarınızı yıkıyor olurken, halınızın türlerini de bilgiler arasında bizlere sunmanız gerekirken, fiyat listemiz sizler ile paylaşılacaktır.

Halılarda bulunan lekelerden kurtulun

Genel olarak açık tonlu halılarda bulunan lekelerin, kendi imkânlarız ile yıkanması halinde maalesef temizlenmesi mümkün değildir. İlk olarak oje lekeleri en zorlu lekeler arasında olurken, Çukurova halı yıkama güvenli ve hızlı bir şekilde oje lekelerinizden de kurtulmanıza yardımcı oluyor. Çocuklu aileler için boya lekeleri ve diğer lekeler zorlu lekeler arasında olurken, bunlardan da kısa sürede kurtulmanız mümkün oluyor. ‘’ Özbilen Halı Yıkama ‘’ sizlere tüm bu kapsamda profesyonel hizmetlerini en uygun fiyatlar dahilinde sunmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Adana temizlik şirketleri