Telefon : 0532 598 49 66 - 0542 598 49 66

ADANA KOLTUK YIKAMA

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti
Bizler, Adana halı ve Adana koltuk yıkama firması olarak , Adana’nın tüm noktalarında koltuk yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için hazırız. Müşterilerimize ; koltuk yıkama, halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama ve perde yıkama alanlarında profesyonel temizlik hizmetleri sağlamaktayız.

Müşterilerimiz bizi aradığı andan itibaren müşterimiz tarafından müsait gördüğü bir tarih alınır. Akabinde koltuk yıkama işlemi için verilen tarihte ekibimiz yola çıkarak müşterimizin işyerine veya evine gidilir. Koltuk takımını yıkamaya geçmeden önce özel olarak hazırlanan TSE standartlarını uygun olarak üretilen deterjan koltuk yıkama makinesine konulur. Islak bir yıkama işlemi için ilk önce koltuğunuza püskürtme yöntemi ile deterjanlı su verilir. Deterjanın koltuk yüzeyinde bulunan bakterileri yok etmesi ve lekelerin daha etkili bir şekilde çözülmesi için 5 dakika kadar bir süre beklemeye konulur ve sonrasında vakumlama işlemine geçilir. Her koltuk için en az 2 defa su verilerek vakumlama yapılır. Son aşamada durulama ve kontrolleri yapıldıktan sonra koltuğunuz ortalama 8-9 saatlik bir süreç boyunca kurumaya bırakılır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Senelerdir halı ve koltuk yıkama sektöründe uzman kadromuzla faaliyet göstermekteyiz ve müşterilerimiz tarafından gerek kaliteli hizmet, gerekse de müşteri memnuniyeti konusunda kendimizi ispatlamış bir firmayız.
Koltuk yıkama işlemi  yerinde hizmeti gerektiğinden dolayı, ev ya da işyeri farketmeksizin kısa süreliğini de olsa ziyaret etmekteyiz. Bu süreçte müşterilerimizin bizlere güvenilirliği oldukça önemli olmakla birlikte bu güvene layık olmak için gayret göstermekteyiz.
Kullanılan deterjan özel koltuk yıkama deterjanıdır , kir ve lekeler karşısında oldukça etkilidir. Koltuk ve yatak üzerinde bulunan bakterileri yok etmektedir. İnsan sağlığına veya çocuklara herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ayrıca koltuklarınızı yumuşacık yapmaktadır.
Bazı ev hanımları şu soruyu sorabilir: Neden biz makine ile kendi koltuklarımızı yıkamıyoruz?
Burada en önemli husus;  kaliteli işçilik, kaliteli deterjan ve güçlü makine işidir.
Bırakın sizin zamanınız size kalsın. Bizim işimiz bize kalsın..Koltuk yıkama fiyatları ise inanın yaptığımız işe göre çok çok ucuzdur. Bizi aramadan kesinlikle karar vermeyiniz.

Adana temizlik şirketleri