Telefon : 0532 598 49 66 - 0542 598 49 66

«

»

Haz 11

Adana Huzurevleri Halı Yıkama

Özbilen Halı Yıkama Adana’nın Tüm Noktalarına Hizmet Veriyor
Adana’nın Seyhan ilçesinde faaliyet gösteren halı yıkama fabrikamız, tüm Adanaya ücretsiz servis imkanı sunarak halılarınızı kapınızdan teslim almaktadır. Çukurova, Seyhan, Yüreğir bölgelerinde tüm mahallelerine en kısa zamanda veya sizin istediğiniz bir vakitte gelmekteyiz. Çukurova huzurevleri mahalesinde de halı yıkama hizmetimiz mevcuttur.

1000 Metre Karelik Alanda Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Teslim fişi karşılığında aldığımız halılar, fabrikamıza getirilerek m2’leri hesaplanır ve cinslerine göre ayrılır.(Makina halısı, şagi halı, dokuma halı, ısparta vs) Akabinde halılar yıkanma işleminden önce toz alma bölmesinde üzerlerindeki kaba tozlardan arındırılır. Halı temizliği açısından bu işlem oldukça önemlidir.
Sonrasında halılarınızın dokusuna göre halı yıkama makinasında kullanılacak fırçalar belirlenir. Yumuşak fırça, sert fırça vs.
Halı yıkama işleminin ardından bol du ile durulanan halılar, halı sıkma makinasına alınarak %95 oranında halı yüzeyinde suyundan arındırılır ve halı kurutma bölümüne alınır. Kuruyan halılarınız kontrol masasına getirilerek son bir leke kontrol ünitesinden geçirilerek temizlik kontrolü gerçekleşir ve halı ambalajlarına konularak müşterimiz aranır ve müsait olduğu gün veya saatte halıları teslim edilmek üzere yola çıkar.

EN İYİ REFERANS MÜŞTERİNİN KENDİSİDİR.

Müşteri portföyümüze baktığımızda kayıtlı müşterilerimizin hemen hemen yarısının bir diğer müşterimizin tavsiyesi üzerine yıkattırdığını görmekteyiz. Bu da müşteri memnuniyetinin ne denli önemli olduğunu ortaya koymaktadır. Bu doğrultuda her halıyı kendi halımız gibi büyük bir titizlikle yıkadığımızdan kesinlikle şüpheniz olmasın.

Sadece halı yıkama değil, koltuklarınızı, çekyatlarınızı, battaniye ve yorganlarınızı da yıkamaktayız. Bizlere iletişim numarasından ulaşarak kayıt oluşturabilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Adana temizlik şirketleri