Telefon : 0532 598 49 66 - 0542 598 49 66

«

Oca 15

Adana Detaylı Ev Temizliği

Ev hanımları günlük, haftalık ve aylık olarak temizlik yapmaktadırlar. Günlük olarak yapılan temizlik günlük olarak yapılan rutin işlerden oluşmaktadır. Haftalık ve aylık olarak yapılan temizlikler günlük temizliklere göre biraz daha detaylı ev temizliğidir. Çalışan kadınlar ve bebekli kadınlar ev temizliği için yeterli zamanı bulamadıklarında Adana  ev temizliği yapan firmaları tercih etmektedirler. Ev temizliği yaşam kalitemizi yükseltmek ve sağlıklı yaşamamız adına önemli bir husustur. Düzenli olarak ev temizliği yapmak çok önemlidir. Özellikle bebek olan ve hasta olan evlerin temizliğine ekstra önem verilmelidir. Evlerimizin temizliğine uzun zamanlar ayıramıyor isek anlaşacağımız bir firma sayesinde 3 veya 5 saat gibi kısa zamanlarda tertemiz evlere sahip olabiliriz. Temizlik için kısa zamanlar harcar iken beden yorgunluğumuz ile uğraşmak da zorunda kalmayız, temizlikten arta kalan zamanlarda yapmamız gereken işlerimize zaman ayırabiliriz. Adana temizlik şirketleri arasında yer alan ADN Temizlik, adana koltuk yıkama hizmetleri, inşaaat sonrası temizlik, apartman temizliği , ofis temizliği gibi her türlü temizlik faaliyetini gerçekleştirmektedir.

Ev temizliği nasıl olur

Adana detaylı ev temizliği öncelikle yerlerdeki halı ve kilimlerin kalkması ile başlamaktadır. Kullanılan kaliteli ve kokulu yüzey temizleyiciler kullanarak yerler silinmeli de parkeler, fayanslar parlatılmalıdır. Evlerimizde silinebilir boya var ise duvarlar silinmelidir. Silinen duvarlar yeni boyanmış hissi verecektir ve duvarlarda is izleri, tozlar var ise kurtulmuş olacaksınız. Yemek kokuları, sigara gibi pis kokular halılarımıza perdelerimize sinmekte pisletmektedir. Halı yıkama makinaları ile halılar kolaylıkla yıkanabilir, perdeler makinaya atılır ve sıkma işlemi gerçekleşmeden perdeler çok fazla kırışmadan makinadan çıkarılarak asılır. Evlerde sağlık açısından sıkıntılı olan en büyük sorun toz sorunudur. Televizyon masaları, sehpalar, cam önleri ve benzeri sık kullanılan yerlerin tozları maksimum özen göstererek alınmalıdır. Evlerimizde bulunan tozlar solunum yolu rahatsızlıklarına sebep olmaktadır. Mutfak ve banyo tezgâhı çamaşır suları ile sık sık ovulmalıdır aksi halde tortular ve kalıplaşan pislikler kötü bir görünüme sebep olacaktır.

Detaylı ev temizliği yapan firmalar

Adana detaylı ev temizliği yapan firmalar sanılanın aksine çok uygun fiyatlar ile hizmet vermektedirler. Detaylı ev temizliği yapan firmalar size zaman açısından kar sağlamakta olup detaylı temizlik sırasında unutulabilecek noktaların temizliğini de en iyi şekilde yapmaktadırlar. Ev temizliği yapan firmaları tercih eder iken güvenilir bir firma olmasına dikkat etmek önemli bir huşu olacaktır. Evinizin ve canınızın güvenliği önemlidir, değerli mal ve eşyalarınıza zarar vermeyecek tecrübe sahibi ve köklü firmaları tercih etmek yararınız olacaktır. Anlaşma yapacağımız firmanın kullanmış olduğu temizlik malzemeleri ve kimyasalların kaliteli olup olmadığını baştan sorup öğrenmeliyiz, kalitesiz temizlik malzemeleri temizlik sonrasında sağlığımız açısından zararlı olmaktadır. Solunum yolu hastalıklarının başlıca sebeplerinden birisi de kullanılan kalitesiz temizlik malzemeleridir. Anlaşılan firma sağlığa uygunluk sağlamak için size garanti vermelidir. Bu firmaların çalışan personellerinin sigortalı çalışan olmalarına dikkat edilmeli ve çalışan personellerin işlerini seven güler yüzlü kişilerden oluşmasına özen göstermeliyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Adana temizlik şirketleri